Workshops WuQinXi Qigong met Master Gu Jiaying

Bijzondere gasten op STN Festival - Stichting Taijiquan Nederland 1

Extra kans!

Workshops WuQinXi Qigong met Master Gu Jiaying

Op verzoek van verschillende van de deelnemers aan haar workshop op het festival, zijn er twee extra mogelijkheden om een workshop van Master Gu Jiaying te volgen voordat ze terug gaat naar China. Wij zijn speciaal blij dat we deze workshops nu kunnen aanbieden met speciale korting voor STN festival vrijwilligers en deelnemers aan het Health Qigong onderdeel van de competitie op het festival.

N.B. de workshop zal vertaald worden vanuit het Chinees naar het Engels

WuQinXi is tijdens de Han dynasty (1800 jaar geleden) ontwikkeld door de beroemde Chinese dokter Hua Tuo. Alle bewegingen imiteren de 5 dieren:

  • tiger oefening(虎戏)
  • deer oefening(鹿戏)
  • bear oefening(熊戏)
  • monkey oefening(猿戏)
  • bird oefening(鸟戏)

De acties van WuQinXi bestaan o.a. uit de algehele beweging van de romp, voor- en achterover buigen, zijdelings buigen, draaien, vouwen, openen en sluiten, stijgen en andere houdingen. De houdingen komen zowel ten goede aan de ruggengraat als aan andere lichaamsdelen.

De methode richt zich op de bewegingen van de vingers, tenen en tussenliggende gewrichten. Het doel is het versterken van de bloedcirculatie.

WuQinXi is de eerste Chinese Qigong; het kan gezien worden als de oorsprong en het fundament van andere Qigong tradities.

Over Master Gu Jiaying

Master Gu Jiaying - WuQinXi Qigong - Stichting Taijiquan NederlandMaster Gu is de hoofdcoördinator van de Yangzhou Healthy Qigong association. Ze heeft uitgebreide ervaring in het deelnemen aan en beoordelen van wedstrijden en het geven van trainingen in de Jiangsu Province of China (een van de economisch meest ontwikkelde provincies van China). Als algemeen coach is ze elk jaar verantwoordelijk voor de Yangzhou Qigong wedstrijden, demonstraties, lezingen en workshops.

Ze is in het bezit van de National Coach Certificates voor Chinese Wushu en Chinese Qigong. In September 2017 was ze uitgenodigd door de Duitse Healthy Qigong Association om een lezing te geven in Dusseldorf. En in October 2017, she gave lectures at 6 martial arts schools in the Netherlands.

Haar workshops besteden niet alleen aandacht aan de fysieke acties, maar ook aan de onderliggende theorieën. Een specialiteit in haar workshops is de introductie van de Chinese medische en meridiaan theorieën.

Inschrijvingen

Er zijn drie mogelijkheden:

workshop WuQinXi Qigong voor iedereen

  • Zaterdag 14 December van 9:00 tot 12:30
  • lokatie: Wevelaan 4, 3571 XS  Utrecht (ingang Gerretsonlaan)
  • kosten: € 40 voor niet-STN leden, € 32,50 voor STN-leden en € 17,50 voor de vrijwilligers van het STN-festival

workshop WuQinXi Qigong voor iedereen

  • Zaterdag 21 December van 9:00 tot 12:30
  • lokatie: Wevelaan 4, 3571 XS  Utrecht (ingang Gerretsonlaan)
  • kosten: € 40 voor niet-STN leden, € 32,50 voor STN-leden en € 17,50 voor de vrijwilligers van het STN-festival

WuQinXi Qigong correcties voor deelnemers aan de Health Qigong competitie op het STN festival

  • Zaterdag 21 December van 13:30 tot 16:30
  • lokatie: Wevelaan 4, 3571 XS  Utrecht (ingang Gerretsonlaan)
  • kosten: gratis voor degenen die op het festival aan de Health Qigong competitie hebben deelgenomen

N.B. de workshops zullen vertaald worden van het Chinees naar het Engels.

Inschrijving workshop zaterdag 14 December (9:00-12:30)

Inschrijving workshop zaterdag 21 December (9:00-12:30)

Inschrijving WuQinXi correcties zaterdag 21 December (13:30-16:30)

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Scroll naar boven