… en dan is ons jaarlijkse Festival weer!
De inschrijvingen voor deelname aan de competitie en van mensen die het festival als toeschouwer willen bezoeken lopen lekker.
EN er is nog plaats voor meer deelnemers en toeschouwers.
Je kunt je hier aanmelden als bezoeker of als deelnemer.
Een buitenkans, de Masterclass van Andy Mack
Misschien heb je al vernomen dat je kunt meedoen met debijzondere masterclass van Andy Mack, die dag na het STN Taijiquan Festival plaatsvindt in Nes aan de Amstel.
De reden om Andy uit te nodigen voor het Festival en een masterclass is de bijzondere inspiratie die uitgaat van de Heaven Man Earth school. Dit is geen ‘gewone’ taiji-school met leerlingen die een paar taiji-bewegingen leren.
Bij HME wordt pittig getraind met het doel je de geavanceerde taiji-principes en -vechttechnieken eigen te maken.
Lees verder in het artikel over deze masterclass dat Nol Twigt schreef.
Mocht u nog geen STN lid zijn, dán heeft u direct een goede reden om dat NU te worden. Lid worden kost € 15, en daarmee heeft u, bij deelname aan de Masterclass van Andy, toegang voor € 65 i.p.v. € 80, dus direct uw lidmaatschapsgeld voor een heel jaar terug verdiend!
Het weekend van 10 en 11 november wordt dus weer een compleet inspiratieweekend voor iedere taiji-beoefenaar, met een breed aanbod op zaterdag op het Festival en een training op hoog niveau op zondag.
(Om je alvast te verlekkeren: kijk hier hoe mooi het vorig jaar was!)
Geef een reactie